DR CYJ – HAIR FILLER rewitalizacja komórek włosów i skóry głowy

DR CYJ – HAIR FILLER rewitalizacja komórek włosów i skóry głowy

Medivec Przychodnia Specjalistyczna Pruszcz Gdański

DR CYJ – HAIR FILLER rewitalizacja komórek włosów i skóry głowy

PEPTYDOWA TERAPIA PRZECIW WYPADANIU WŁOSÓW / INNOWACYJNA FORMUŁA | WYSOKA SKUTECZNOŚĆ
 

Problem wypadania włosów dotyka zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Utrata włosów może być spowodowana różnymi czynnikami, np. chorobami, trybem życia, zaburzeniami pracy układu hormonalnego lub przyjmowaniem leków.

Wypadanie włosów to poważny problem, ponieważ poza defektem estetycznym, u wielu osób powoduje zaniżenie samooceny i poczucia atrakcyjności. Wypadanie włosów może mieć wiele przyczyn, dlatego w przypadku zauważenia pierwszych niepokojących objawów, ważna jest wczesna diagnoza oraz rozpoczęcie leczenia.

Bez względu na przyczynę, kosmetologia wynalazła innowacyjną metodę, która hamuje wypadanie włosów oraz przyspiesza ich wzrost.

Zabieg może być przeprowadzony zarówno u mężczyzn, jak i kobiet bez względu na przyczynę i rodzaj łysienia.
Na czym polega terapia DR.CYJ Hair Filler i jakie efekty przynosi?

WSKAZANIA DO ZABIEGU

Utrata włosów staje się coraz częściej występującym problemem kobiet i mężczyzn oraz dotyka osób w coraz młodszym wieku. W takim przypadku rozwiązaniem jest skuteczny zabieg, który hamuje wypadanie włosów oraz przyspiesza ich odrost. Mezoterapia igłowa głowy DR. CYJ Hair Filler może być zastosowana zarówno u kobiet, jak i mężczyzn, bez względu na czynniki powodujące wypadanie włosów.

Zabieg przeznaczony jest dla osób, które borykają się z problemem łysienia, jak i dla tych, które znajdują się w grupie ryzyka.
Należą do nich:

 • kobiety, które tracą włosy z powodu zmian hormonalnych, podczas ciąży, karmienia piersią, przekwitania, niewłaściwej diety lub przewlekłego stresu
 • osoby dotknięte łysieniem androgenowym lub plackowatym
 • osoby, które zauważyły zwiększone wypadanie włosów, np. w trakcie czesania
 • osoby, które chcą stosować zabieg profilaktycznie w celu zapobiegania utracie włosów

EFEKTY

REZULTATY LECZENIA I PIELĘGNACJI SKÓRY GŁOWY

Mezoterapia igłowa głowy DR. CYJ przynosi następujące efekty:

 • hamuje proces wypadania włosów
 • regeneruje i nawilża skórę głowy, dzięki czemu włosy stają się mocniejsze
 • zwiększa sprężystość włosów
 • pobudza krążenie skóry głowy
 • aktywuje wzrost włosów przez pobudzenie mieszków włosowych
 • aktywuje proces powstawania nowych cebulek włosowych
 • chroni włosy przed wypadaniem oraz zapewnia pielęgnację skóry głowy
 • podnosi samoocenę oraz wpływa na poczucie atrakcyjności

Mezoterapia głowy DR. CYJ to innowacyjna metoda leczenia łysienia u mężczyzn oraz kobiet w różnym wieku. Kuracja pozwala uniknąć całkowitej utraty włosów oraz odzyskać gęste włosy. Może być stosowana w celach  profilaktycznych u osób, które znajdują się w grupie ryzyka lub jako kuracja lecznicza.

Pierwsze efekty można zauważyć po kilku tygodniach lub miesiącach — w zależności od indywidualnych predyspozycji organizmu.
Już pierwszy zabieg zatrzymuje wypadanie włosów. Natomiast kolejne zabiegi pobudzają krążenie i rewitalizują mieszki włosowe przyspieszając odrost włosów.

Efekt jest widoczny przez rok. Po tym okresie terapię należy powtórzyć.

DLACZEGO MEZOTERAPIA IGŁOWA DR. CYJ?

Mezoterapia igłowa DR. CYJ to innowacyjna metoda leczenia różnych typów łysienia bez względu na przyczynę i płeć. Kosmetyki pielęgnacyjne odżywiają włosy od zewnątrz, ale nie przenikają w głęboką warstwę skóry głowy. Z tego względu mogą wzmocnić zniszczone włosy, ale nie mogą w pełni aktywować procesów regeneracyjnych cebulek włosowych, ani mieszków. Natomiast mezoterapia głowy DR. CYJ działa od wewnątrz, dzięki czemu składniki odżywcze oraz aktywujące są w maksymalnym stopniu przyswajane i szybko zaczynają działań. To sprawia, że metoda się wysoką skutecznością oraz bezpieczeństwem.

Wysoka skuteczność zabiegu i jego wyjątkowość wiąże się z zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań. Prace nad tym preparatem trwały ponad 10 lat a ich zwieńczeniem jest nowa unikatowa technologia 7 rewolucyjnych peptydów i kwasu hialuronowego. Innowacyjność DR.CYJ Hair Filler to nie tylko sam jego skład, ale również unikatowa technologia Przedłużonego Uwalniania Substancji Aktywnych – „Sustained Release Technology”, która zapewnia długotrwałe uwalnianie się i penetrację substancji aktywnych.

SKŁADNIKI AKTYWNE

Kwas hialuronowy (0,7%)

Dekapeptyd-10; Oktapeptyd-11; Oktapeptyd-2

 • Pobudzenie angiogenezy w obrębie mieszków włosowych
 • Zahamowanie apoptozy
 • Stymulacja wzrostu włosa

Dekapeptyd-18; Dekapeptyd-28

 • Aktywacja wzrostu włosa poprzez białka Wnt
 • Pobudzenie komórek macierzystych
 • Namnażanie keratynocytów

Oligopeptyd-54

 • Zablokowanie wpływu DHT powodującego łysienie
 • Zatrzymanie wypadania włosów

Oligopeptyd-71

 • Przywrócenie pigmentacji włosów
 • Formowanie nowych włosów

 
NA CZYM POLEGA MEZOTERAPIA IGŁOWA GŁOWY DR. CYJ?

Mezoterapia igłowa skóry głowy DR. CYJ to innowacyjna kuracja, która pozwala zapanować nad łysieniem oraz odzyskać utracone włosy. Z tego względu jest coraz bardziej popularna zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet. Mogą ją stosować osoby z cienkimi i rzadkimi włosami. Na czym dokładnie polega ta metoda leczenia łysienia?

MEZOTERAPII IGŁOWEJ SKÓRY GŁOWY DR. CYJ HAIR — PRZEBIEG ZABIEGU

Mezoterapia igłowa skóry głowy DR. CYJ polega na wprowadzaniu substancji aktywnej w skórę głowy, na której włosy zostały przerzedzone lub całkowicie wypadły. Zabieg przeprowadzany jest za pomocą strzykawki i igły, co umożliwia precyzyjne wprowadzenie preparatu leczniczego w miejsce chorobowo zmienione.

DR. CYJ HAIR — SUBSTANCJA AKTYWNA

Substancja aktywna DR. CYJ zawiera optymalne stężenie odpowiednich składników odżywczych, witamin oraz składników o działaniu przeciwzapalnym. Przed wykonaniem zabiegu przeprowadzamy wywiad z  pacjentem oraz oceniamy stan skóry głowy. To pozwala dobrać optymalne stężenie i proporcje poszczególnych składników w substancji, która zostaje wprowadzona w skórę głowy. Wywiad i ocena stanu głowy umożliwia określenie częstotliwości nakłuć w taki sposób, aby preparat leczniczy został odpowiednio rozprowadzony. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie największego efektu zabiegu.

CZY MEZOTERAPIA IGŁOWA GŁOWY DR. CYJ JEST BEZPIECZNA?

Takie pytanie często zadają osoby, które chcą poddać się kuracji. Odpowiedź brzmi: zdecydowanie tak. Mezoterapia igłowa włosów DR. CYJ jest w pełni bezpiecznym, innowacyjnym zabiegiem kosmetologicznym. Profesjonalny wywiad z pacjentem oraz ocena skóry głowy pozwala na optymalne dobranie stężenia poszczególnych składników, które po wprowadzeniu w skórę głowy aktywują procesy regeneracji oraz odrostu włosów. Jesteśmy pewni, że naszym pacjentom oferujemy zabieg z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

CZY MEZOTERAPIA IGŁOWA GŁOWY DR. CYJ JEST BOLESNA?

Pomimo obaw pacjentów mezoterapia igłowa DR. CYJ należy do bezbolesnych zabiegów kosmetologicznych, a nasi klienci czują się w pełni komfortowo. Odpowiednio dobrana igła oraz profesjonalnie wykonywane nakłucia, pozwalają precyzyjnie wprowadzić do skóry substancję aktywną i jednocześnie nie powodować bólu.

Po zakończeniu wstrzykiwania kluczową rolę pełni masaż, w trakcie którego substancja aktywna zostaje równomiernie rozprowadzona. Masaż usprawnia również krążenie skórne, dzięki czemu ewentualne podrażnienia po igle prędzej zanikają.

POSTĘPOWANIE PO MEZOTERAPII IGŁOWEJ SKÓRY GŁOWY DR. CYJ?

Po przeprowadzeniu zabiegu mezoterapii głowy DR. CYJ należy systematycznie stosować specjalne preparaty, które regenerują i odżywiają skórę głowy. Preparaty są zalecane przez kosmetologa i zawierają optymalne stężenie składników, które pielęgnują skórę głowy, wzmacniają włosy cienkie i zniszczone oraz przyspieszają wzrost nowych włosów. Prawidłowa pielęgnacja pozwala szybciej pozbyć się ewentualnych podrażnień oraz wzmacnia efekt kuracji.

Skutków ubocznych właściwie nie ma, jedynie bezpośrednio po zabiegu mogą występować niewielkie zgrubienia w miejscu podania preparatu lub też niewielkie swędzenie. Wspomniane niedogodności znikają w przeciągu 1 doby.

Przez kilka dni po zabiegu należy unikać alkoholu oraz opalania w solarium lub na silnym słońcu. Warto codziennie masować skórę głowy, aby poprawić jej ukrwienie i zapewnić prawidłowe rozmieszczenie preparatu wstrzykniętego podczas mezoterapii igłowej głowy.

PRZECIWWSKAZANIA DO MEZOTERAPII IGŁOWEJ GŁOWY DR. CYJ?

Mezoterapia igłowa DR. CYJ skóry głowy jest skutecznym zabiegiem, który pozwala odzyskać utracone włosy. Zabieg jest bezpieczny i wysoce skuteczny, dlatego chętnie korzystają z niego osoby, które zmagają się z problemem rzadkich i wypadających włosów. Jednak nie u każdego pacjenta można go przeprowadzić.

Do przeciwwskazań należą:

 • przewlekłe infekcje zapalne skóry głowy
 • ciąża i okres karmienia piersią
 • nierównomierna cukrzyca
 • choroby autoimmunologiczne
 • choroby reumatyczne
 • alergie na składniki
 • infekcje lub następstwa zakażeń paciorkowcami
 • zmiany skórne i choroby skóry głowy
 • przyjmowanie leków immunosupresyjnych
 • terapia sterydowa
 • powtarzające się anginy
 • zapalenie wsierdzia
 • nowotwory
 • menstuacja
 • dzieci i osoby poniżej 18 rż.

W trakcie wywiadu pacjent powinien poinformować o chorobach, na które cierpi, przyjmowanych lekach, uczuleniach lub wyżej wymienionych stanach. To pozwoli na bezpieczne przeprowadzenie zabiegu oraz wpłynie na efekty.

JAK DŁUGO TRWA I ILE NALEŻY WYKONAĆ MEZOTERAPII IGŁOWYCH GŁOWY DR. CYJ?

Mezoterapia igłowa DR. CYJ Hair Filler trwa ok. 30 minut.

Zabieg należy wykonać w serii 4 zabiegów dla osiągnięcia najlepszych efektów (jeden etap) a w skrajnych przypadkach zaleca się wykonanie kuracji w 3 etapach, co zapewnia największą efektywność.

Pierwszy etap polega na przeprowadzaniu 4 zabiegów w 2 tygodniowych odstępach.

Drugi etap obejmuje pielęgnację skóry.
W tym celu przeprowadzany jest 1 zabieg miesięcznie przez 3 do 6 miesięcy.

Trzeci etap jest dopełniający, ponieważ służy podtrzymywaniu uzyskanych rezultatów, a ilość zabiegów dobierana jest odpowiednio do indywidualnych potrzeb pacjenta.
 
 

Przejdź do góry strony