Ultrasonografia

Ultrasonografia

Medivec Przychodnia Specjalistyczna Pruszcz Gdański

Ultrasonografia

dr Katarzyna Rocławska

ultrasonografista

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, Wydziału Lekarskiego. Pracuje w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku, w Zakładzie Radiologii

dr Anna Kranz

nefrolog, ultrasonografista

Pani Doktor Anna Kranz ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Gdańsku w 2012r. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Szpitalu im. PCK w Gdyni oraz Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku.

dr Agnieszka Biernaczyk

radiolog ultrasonografista

Specjalizuje się w badaniach tarczycy i jej schorzeń, wykonuje także Dopplery tętnic szyjnych (doświadczenia w tej dziedzinie nabrała w trakcie pracy w przychodni, a także z oddziałem neurologii). Regularnie doszkala się i korzysta z konferencji naukowych. Konkretna, profesjonalna, do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie.

dr n. med. Łukasz Szmygel

ultrasonografista

Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, ultrasonografistą oraz specjalistą pediatrii, a także specjalistą endokrynologii i diabetologii dziecięcej.

dr Przemysław Szcześniak

ultrasonografista

dr n. med. Dominik Świętoń

radiolog ultrasonografista

Dr n. med. Dominik Świętoń ukończył wydział lekarski Akademii Medycznej w Gdańsku w 2004 roku. Od czasów studenckich był zainteresowany diagnostyką ultrasonograficzną. W czasie studiów współtworzył  Studenckie Koło Ultrasonograficzne przy Klinice Nefrologii Dziecięcej AMG.

dr n. med. Piotr Czarniak

nefrolog, ultrasonografista

dr Aleksandra Godycka-Ćwirko

radiolog ultrasonografista

Wykonywanie badań ultrasonograficznych musi wiązać się z pasją i zaangażowaniem. Pani Doktor jest perfekcjonistką – przywiązuje dużą uwagę do wywiadu z Pacjentem.

dr Dorota Rybczyńska

radiolog ultrasonografista

Doktor Dorota Rybczyńska jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończyła specjalizację w dziedzinie Radiologii i Diagnostyki Obrazowej w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku w 2019r. 

dr Anna Wojarska-Borys

specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej

dr Anna Wojarska-Borys, specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej.

dr Agata Durawa

diagnostyka obrazowa dzieci

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Pracuje w Zakładzie Radiologii w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym.      

Wojciech Pietras

specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej

Doktor ukończył wydział lekarski Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego w 2010 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu oraz Wojewódzkim Szpitalu im. Mikołaja Kopernika w Gdańsku.

dr n. med. Kacper Marunowski

ultrasonografista

Przejdź do góry strony