Ultrasonogfrafiści

Ultrasonogfrafiści

MEDIVEC Przychodnia Specjalistyczna

Ultrasonogfrafiści

dr Agnieszka Biernaczyk

Radiolog Ultrasonografista

Specjalizuje się w badaniach tarczycy i jej schorzeń, wykonuje także Dopplery tętnic szyjnych (doświadczenia w tej dziedzinie nabrała w trakcie pracy w przychodni, a także z oddziałem neurologii). Regularnie doszkala się i korzysta z konferencji naukowych. Konkretna, profesjonalna, do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie.

dr n. med. Łukasz Szmygel

Ultrasonografista

Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, ultrasonografistą oraz specjalistą pediatrii, a także specjalistą endokrynologii i diabetologii dziecięcej.

dr Przemysław Szcześniak

Ultrasonografista

dr n. med. Dominik Świętoń

Radiolog Ultrasonografista

Dr n. med. Dominik Świętoń ukończył wydział lekarski Akademii Medycznej w Gdańsku w 2004 roku. Od czasów studenckich był zainteresowany diagnostyką ultrasonograficzną. W czasie studiów współtworzył  Studenckie Koło Ultrasonograficzne przy Klinice Nefrologii Dziecięcej AMG.

dr n. med. Piotr Czarniak

Nefrolog, Ultrasonografista

dr Aleksandra Godycka-Ćwirko

Radiolog Ultrasonografista

Wykonywanie badań ultrasonograficznych musi wiązać się z pasją i zaangażowaniem. Pani Doktor jest perfekcjonistką – przywiązuje dużą uwagę do wywiadu z Pacjentem.

dr Dorota Rybczyńska

Radiolog Ultrasonografista

Doktor Dorota Rybczyńska jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończyła specjalizację w dziedzinie Radiologii i Diagnostyki Obrazowej w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku w 2019r. Obecnie współpracuje z macierzystą uczelnią realizując projekty naukowe dotyczące obrazowania zmian ogniskowych w wątrobie. Jest członkiem Europejskiego Towarzystwa Radiologicznego (ESR). W Przychodni Medivec zajmuje się badaniami ultrasonograficznymi zarówno dzieci jak i dorosłych.

dr Anna Wojarska-Borys

dr Anna Wojarska-Borys, specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej.

dr Julita Kowalewska

dr Julita Kowalewska, specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej.

dr Aneta Smugała

Specjalista Radiologii i diagnostyki obrazowej. 

dr Agata Durawa

diagnostyka obrazowa dzieci

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Pracuje w Zakładzie Radiologii w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym.      

Przejdź do góry strony