Prx t33

Prx t33

Medivec Przychodnia Specjalistyczna Pruszcz Gdański

Prx t33

PRX T33 to innowacyjna metoda chemicznej biorewitalizacji skóry, wykorzystywana w wielu problemach dermatologicznych oraz w walce ze skutkami starzenia się skóry. Zabieg łączy w sobie właściwości liftingująco — odmładzające, oczyszczające i wybielające. Unikalne połączenie kwasu TCA z nadtlenkiem wodoru i kwasem kojowym zapewnia brak 
inwazyjności i klasycznego występowania efektu łuszczenia skóry.  PRX T33 może być wykonywany u osób w każdym wieku i o każdej porze roku — nawet latem! Peeling nie zawiera substancji fotouczulających. Dla uzyskania optymalnych efektów zabieg powinien zostać powtórzony 3-5 razy, w cotygodniowym odstępie. Jednakże już po pierwszym zabiegu widoczne są spektakularne efekty! PRX T33 może być łączony z innymi zabiegami, takimi jak: wypełnianie kwasem hialuronowym czy mikronakłuwanie. Jego działanie biorewitalizujące wspomaga działanie tych zabiegów i wzmacnia  efekty końcowe.

Peelingi medyczne już kilka lat temu zyskały sobie ogromne uznanie pacjentów i specjalistów medycyny estetycznej. Gwarantują szybkie efekty, działają głęboko i nie wymagają rekonwalescencji pozabiegowej. Najnowszym osiągnięciem w dziedzinie peelingów medycznych jest peeling medyczny PRX-T33.
Jest połączeniem:

  • 33% TCA (kwasu trójchlorooctowego) - który stymuluje czynniki wzrostu fibroblastów,
  • 5% kwasu kojowego — który ma działanie rozjaśniające,
  • H2O2 (nadtlenku wodoru) - dzięki któremu fibroblasty mają większe powinowactwo do specyficznych receptorów.

Niesamowite właściwości tego preparatu pozwalają nie tylko dogłębnie oczyścić skórę, ale też fantastycznie wpływają na poprawę jej gładkości, pomagają usunąć przebarwienia i niektóre blizny (szczególnie blizny zanikowe i pozostałe po trądziku młodzieńczym), dają olśniewający efekt liftingu bez konieczności poddania się złożonej procedurze medycznej, a także bez właściwych peelingom chemicznym dolegliwości pozabiegowych: złuszczania naskórka i zaczerwienień.
Peeling PRX-T33 można śmiało uznać za idealne rozwiązanie dla zabieganych współczesnych kobiet i mężczyzn, którzy nie mają czasu na długotrwałe i wymagające rekonwalescencji zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, a zależy im na utrzymaniu idealnej formy i kondycji skóry.

DLA KOGO DEDYKOWANY JEST ZABIEG PRX-T33®?

PRX-T33® jest zabiegiem przeznaczonym dla obu płci, w każdym wieku, o wszystkich porach roku.

5-12 lat blizny (ospa wietrzna, liszajec)
12-25 lat zastępuje oczyszczanie twarzy (wygładza skórę i ułatwia redukcję zaskórników)
25-35 lat melasma rozstępy
35-45 lat biorewitalizacja twarzy biorewitaliazcja ciała profilaktyka procesu starzenia się skóry zwiotczenie skóry biustu
45-55 lat korekcja zwiotczałej skóry poprawa jędrności skóry dekoltu i biustu

Przeciwskazania:

  • podrażniona lub skłonna do podrażnień skóra,
  • łojotokowe zapalenie skóry,
  • alergia na kwas kojowy,
  • alergia na lateks,
  • ciąża oraz okres karmienia piersią,
  • wypryski skórne,
  • opryszczka.

Przejdź do góry strony