Voluson E10 - seria ekspert w MEDIVEC!

Medivec Przychodnia Specjalistyczna Pruszcz Gdański

Voluson E10 - seria ekspert w MEDIVEC!

Utworzono: 06-12-2023

Nasz najnowszy aparat ultrasonograficzny Voluson E10 Serii Eksperckiej, to najbardziej zaawansowany i najpotężniejszy systemem ultradźwiękowy (USG).

  • Wysoka jakość obrazowania: Voluson E10 oferuje doskonałą jakość obrazowania ultrasonograficznego. Dzięki zaawansowanym technologiom, takim jak HDlive, możliwe jest uzyskanie realistycznych trójwymiarowych obrazów płodu, co może pomóc w lepszym zrozumieniu struktury anatomicznej.
  • Obrazowanie 4D: oznacza ono możliwość uzyskania trójwymiarowych obrazów w czasie rzeczywistym. To szczególnie przydatne w diagnostyce prenatalnej, umożliwiając lekarzom dokładniejszą ocenę struktury i funkcji płodu. To ułatwia diagnostykę wad rozwojowych i innych problemów.
  • Zaawansowana diagnostyka kardiologiczna: Voluson E10 jest wyposażony w funkcje umożliwiające zaawansowaną diagnostykę kardiologiczną, co jest istotne przy badaniach serca płodu.
  • Doppler kolorowy: Voluson E10 wykorzystuje technologię Dopplera kolorowego, umożliwiającą ocenę przepływu krwi w naczyniach płodu i macicy. To istotne w monitorowaniu prawidłowego krążenia płodowego.
  • Innowacyjne technologie: Takie jak elastografia, która umożliwia ocenę elastyczności tkanek, co może być przydatne w diagnostyce różnych schorzeń np. diagnostyce guzów i innych zmian patologicznych.
  • Automatyzacja pomiarów: Urządzenie to oferuje funkcje automatyzacji pomiarów, co przyspiesza i ułatwia ocenę różnych parametrów rozwoju płodu, takich jak długość kości udowej czy obwód głowy.

 Zapraszamy Państwa na badania do naszych specjalistów, którzy pracując na sprzęcie najwyższej jakości stawiają najbardziej trafne diagnozy.
 

Przejdź do góry strony