dr n. med. Zofia Pankrac

MEDIVEC Przychodnia Specjalistyczna

dr n. med. Zofia Pankrac

specjalista w dziedzinie położnictwa i ginekologii

dr n. med. Zofia Pankrac

Studia ukończyła na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Gdańsku. Po studiach rozpoczęła pracę w Instytucie Położnictwa i Chorób Kobiecych Akademii Medycznej. W trakcie okresu zatrudnienia uzyskała dwa stopnie specjalizacji oraz obroniła doktorat z zakresu przebiegu i powikłań ciąż u młodocianych. Odbyła także kursy dotyczące rozpoznawania i leczenia schorzeń ginekologicznych dzieci i młodocianych, również szkolenie przez fundację Batorego. Kilkukrotne szkolenia w zakresie rozpoznawania i terapii wewnątrzmacicznej wad płodu w Univesity of South Florida oraz była członkiem zespołu badawczego tego zespołu. Całą swoją pracę związała z Kliniką Położnictwa, gdzie nauczała studentów jako asystent adiunkt i starszy wykładowca. Jest autorem i współautorem kilkudziesięciu prac opublikowanych w czasopismach polskich i zagranicznych. Jest także współautorem kilku książek wydanych jako poradniki dla pacjentów ze szczególnym uwzględnieniem kobiet ciężarnych.

Zakres usług - prowadzenie ciąży, prowadzenie ciąży wysokiego ryzyka, diagnostyka poronień, USG położnicze, USG położnicze prenatalne, USG ginekologiczne, ginekologia dziecięca i wieku pokwitania, leczenie schorzeń ginekologicznych i endokrynologicznych, terapia hormonalna, hormonalna terapia zastępcza, antykoncepcja, zakładanie wkładek domacicznych, implantów, krioterapia nadżerek, pobieranie cytologii i posiewów.

Posiadane certyfikaty - USG Polskiego Tow. Ginekologicznego, uczestnictwa w kilkudziesięciu kursach i konferencjach polskich i zagranicznych z zakresu USG, endokrynologii, położnictwa i ginekologii dziecięcej.

UMÓW WIZYTĘ
535-220-600

Przejdź do góry strony