dr n. med. Joanna Manitius – Sudara

Medivec Przychodnia Specjalistyczna Pruszcz Gdański

dr n. med. Joanna Manitius – Sudara

specjalista w dziedzinie położnictwa i ginekologii

dr n. med. Joanna Manitius – Sudara

Jest absolwentką Akademii Medycznej w Gdańsku. Po zakończeniu studiów rozpoczęła pracę w Instytucie Położnictwa i Chorób Kobiecych Akademii Medycznej. W trakcie okresu zatrudnienia uzyskała dwa stopnie specjalizacji i obroniła doktorat z zakresu antykoncepcji młodocianych. Odbyła praktykę w szpitalu w Danii, posiada wieloletnią praktykę szpitalną i ambulatoryjną. Przez szereg lat pełniła funkcję zastępcy ordynatora Kliniki Położnictwa Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Posiada certyfikat sekcji USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego w zakresie wykonywania badań ultrasonograficznych w położnictwie i ginekologii, certyfikat FMF (Fetal Medicine Foundation) – w zakresie badań ultrasonograficznych między 11-14 tyg. Ciąży. Uczestniczyła w kilkudziesięciu kursach i konferencjach polskich i zagranicznych z zakresu USG, endokrynologii, położnictwa i ginekologii dziecięcej.

Dr n. med. Joanna Manitius – Sudara udziela porad w zakresie:

porady położniczo – ginekologiczne, prowadzenie ciąży, prowadzenie ciąży wysokiego ryzyka, diagnostyka poronień, USG położnicze, USG położnicze prenatalne, USG ginekologiczne, ginekologia dziecięca, ginekologia wieku pokwitania, leczenie schorzeń ginekologicznych i endokrynologicznych, terapia hormonalna, hormonalna terapia zastępcza, poradnictwo antykoncepcje, zakładanie i usuwanie wkładek domacicznych, krioterapia nadżerek, pobieranie cytologii i posiewów.

Głównym obszarem jej zainteresowań zawodowych jest leczenie schorzeń ginekologicznych i endokrynologicznych u dziewczynek, nastolatek, kobiet w wieku rozrodczym i menopauzalnym. Dodatkowo opieka nad ciężarnymi, szczególnie w ciążach powikłanych, oraz leczenie zagrażających poronień.

Przyjmuje dorosłych oraz dzieci w wieku od 0 r.ż.

UMÓW WIZYTĘ
535-220-600

Przejdź do góry strony