dr n. med. Katarzyna Kaźmierska

Medivec Przychodnia Specjalistyczna Pruszcz Gdański

dr n. med. Katarzyna Kaźmierska

specjalista gastroenterolog dla dzieci

Pani doktor jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Gdańskiej Akademii Medycznej. Od początku pracy zawodowej związana z Kliniką Pediatrii, Gastroenterologii, Hepatologii i Żywienia Dzieci Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie poza regularną pracą kliniczną z pacjentami uczestniczy w licznych projektach naukowych.

W 2015 roku uzyskała z wyróżnieniem, stopień doktora nauk medycznych w dziedzinie Pediatrii zaś w 2016 roku uzyskała stopnień specjalisty w tej dziedzinie.
W roku 2017 rozpoczęła specjalizację w Klinice Pediatrii, Gastroenterologii, Alergologii i Żywienia dzieci w dziedzinie Gastroenterologii dziecięcej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Pediatrii, Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii, Hepatologii i Żywienia dzieci oraz Polskiego Towarzystwa Leczenia Mukowiscydozy. Regularnie uczestniczy w kursach i szkoleniach z zakresu pediatrii, alergii pokarmowej, gastroenterologii i żywienia dzieci. Jest autorką i współautorką licznych prac naukowych i doniesień zjazdowych publikowanych, wygłaszanych zarówno w Polsce jak i zagranicą.

Na stałe związana z lecznictwem otwartym, od 2008 roku pracuje jako lekarz w podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) i w ambulatoryjnej opiece specjalistycznej (AOS). Główne zainteresowania Pani Doktor to żywienie dzieci, zaburzenia karmienia, nietolerancje pokarmowe oraz alergia pokarmowa u dzieci.

UMÓW WIZYTĘ
535-220-600

Przejdź do góry strony