Kolejni specjaliści wznawiają przyjęcia

Kolejni specjaliści wznawiają przyjęcia

Przychodnia Specjalistyczna Medivec

Kolejni specjaliści wznawiają przyjęcia

Utworzono: 24-03-2020

Szanowni Państwo

Rozumiejąc potrzeby naszych pacjentów ale jednocześnie z zachowaniem zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego wznawiamy częściowo naszą działalność.


- od środy powraca do nas ortopeda, Pan dr Bartłomiej Panasewicz. Zapraszamy na konsultacje w godzinach 16-18.

- od czwartku przyjmuje również Pani dr Alicja Bałanda. Koszt porady to 160zł, pierwsze konsultacje w czwartek godzina 12-16. Zasady przyjęć jak dla wizyt pediatrycznych. Prosimy o zapoznanie się poniżej.

- wznawiamy również rejestracje na miesiąc kwiecień dla porad ultrasonograficznych, nefrologicznych, ginekologicznych i neurologicznych.

Zasady obowiązujące dla wizyt pediatrycznych:

Warunkiem koniecznym odbycia porady jest przesłanie drogą elektroniczną (email: kontakt@medivec.pl), dowodu wpłaty na konto podane poniżej, skanu wypełnionej ankiety wstępnej kwalifikacji (link do druku poniżej) oraz wcześniejszym umówieniu się telefonicznie (Rejestracja czynna pon.-pt. 8:00-16:00, tel. 535-220-600, 535-220-646).

- Dzieci przyjmowane są tylko na I piętrze Przychodni (nie wchodzimy na parter)

- Nie ma możliwości rejestracji bezpośredniej (tylko telefoniczna)

- Nie ma możliwości uiszczenia opłat na miejscu (tylko elektronicznie z przesłanym potwierdzeniem)

- Rodzice i ich pociechy proszeni są by zachować zasadę bezpiecznego dystansu (przynajmniej 1 metr), używania maseczek (Przychodnia nie jest wstanie ich zapewnić) oraz dezyfekcji rąk (pojemnik z płynem dostępny jest dla pacjentów w holu)

- Przebieg wizyty: Pacjent przyjeżdża i kontaktuję się z lekarzem pod numerem 535-270-840. Dopiero po przeprowadzeniu wywiadu telefonicznego Doktor będzie prosiła by wejść do Przychodni celem zakończenia wizyty (badanie, wystawienie recepty, itp). Nie wchodzimy do Przychodni bez zgody lekarza pediatry!

Wprowadzone procedury mają obniżyć ryzyko zakażenia koronawirusa, zwiększając jednocześnie bezpieczeństwo naszych pacjentów i personelu.

Medivec

Dane do przelewu:

Medivec Sp. z o.o.

Santander   23 1910 1048 2210 0010 6851 0001

Przejdź do góry strony